Únor 2018

- přesun 3tř. do zrekonstruovaných prostor Základní školy Želechovice nad Dřevnicí
- vybavení třídy novým nábytkem z dílny místního stolaře p. Zichy
- dokoupení nových hraček a pomůcek pro předškolní vzdělávání
- oprava plotu u hřiště Podřevnicá 405, zastínění sítím od cesty
- nákup interaktivní tabule pro předškolní vzdělávání

Prosinec 2016

Nová šatna pro 1. třídu malých dětí v MŠ Podřevnická
Nové odpočinkové matrace v 1.třídě u  malých dětí v MŠ Podřevnická.
Nákup polštářů a přikrývek.

Listopad 2016

Zakoupení klavíru do 3.třídy, odloučené pracoviště 4.května.

Srpen 2016

Oprava nátěrů dveří a kuchyně v MŠ Podřevnická. Vymalování kuchyně a šatny. Opravy malby a nátěrů ve všech třídách. Opravy zahradního vybavení.

Srpen 2015

- oprava elektroinstalace a osvětlení v MŠ Podřevnická
- terénní úpravy zahrady a nátěry tělovýchovných prvků v MŠ Podřevnická. Tyto úpravy byly provedeny
  vlastními silami, proto děkujeme všem rodičům, kteří se na opravách podíleli.
- oprava pískoviště v MŠ Podřevnická i v MŠ 4. května
- skácení stromu na zahradě v MŠ 4. května
- úpravy nátěrů a malování ve všech třídách MŠ
- dovybavení kuchyní novým nádobím

Červen 2015

Vybavení tříd pomůckami pro logopedickou preveci a nakoupení muzikoterapeutických hudebních nástrojů (bubínky, ozvučená dřívka, chrastítka, rolničky...), které budou využity k zefektivnění logopedické prevence v MŠ. Pomůvky byly zakoupeny z dotací MŠMT v projektu " Písničkou ke správné výslovnosti aneb upovídané noty".

Srpen 2014

- vymalování všech tříd MŠ
- nový koberec v 1.třídě
- úprava zahrady v MŠ Podřevnická

Září - prosinec 2013

Vybudování a vybavení logopedické pracovny v MŠ Podřevnická a vybavení všech tříd pomůckami pro logopedickou prevenci.

Srpen 2013

- zlepšení podmínek v kuchyni v MŠ Podřevnická - instalována myčka
- svépomocí provedeny nátěry šatnových skříněk v 1.třídě
- malování logo pracovny
- oprava elektřiny a osvětlení v logopedické pracovně
- oprava a rekonstrukce lehátek
- dokoupení maxi stavebnic do všech tříd MŠ

Červenec-srpen 2013

Výměna plastových oken a nastavení regulačních čidel na topení ve 3. třídě.

Říjen 2012

V říjnu byly ve třetí třídě doplněny lůžkoviny a lehátka na počet dětí.

Srpen 2012

V měsíci srpnu byly opraveny nátěry obložení ve všech třech třídách MŠ. Dále byly nakoupeny nové hračky a 1. a 3. třída byla dovybavena kobercem s dopravní tématikou. Také bylo opraveno, natřeno a zakůrováno hřiště u MŠ Podřevnická.

Leden 2012

V lednu byly zrealizovány stolařské úpravy ve 3. třídě MŠ. Především se jednalo o rozšíření úložných prostor ve třídě, kuchyni, ve skladu lůžkovin a na šatně učitelů.

Prosinec 2011

V prosinci proběhla v MŠ Podřevnická výměna žaluzií. Děti teď mají ve třídách žaluzie veselé, barevné sladěné s interiérem třídy. Proběhla také výměna osvětlení v prostorách 1. třídy- třída, herna a v prostorách 2. třídy - herna, lehárna. Dále bylo upraveno osvětlení venkovních prostor.

Září 2011

V měsíci září bylo dostavěno nové dětské hřiště pro děti ze 3. třídy. Na zahradě se teď můžou těšit na nové pískoviště, dětský domeček, houpadla, a hlavně na pirátskou loď se skluzavkami a prolézačkami a kreslící tabulí.