DĚTSKÝ DEN V NAŠÍ ŠKOLCE

Přiblížil se konec školního roku a je čas na oslavu pro děti.
Co by to byla za oslava bez skvělé nálady, zábavných úkolů, odměn a překvapení?

Letos se nesl tento den v duchu zvířat z Afriky. Hned po příchodu se děti z celé školky rozdělily do osmi družstev, dle oblíbeného zvířátka a společnými silami si vyrobily vlastní vlajku. Velmi vzácnou návštěvou byli žáci devátých tříd, kteří se aktivně zapojili a tak přispěli k hladkému průběhu celého dne. Mezi oblíbené disciplíny patřil skok v pytli, hod na cíl, slalom, přenášení vody a především malování na obličej od Lucky Masaříkové. Odměnou za splněné úkoly bylo chladné překvapení v podobě zmrzlin, které zajistila naše školní jídelna. Na rozloučenou deváťáci rozdali dětem medaile a diplom. Toto skvělé dopoledne jsme zakončili velkou diskotékou. Děkujeme Všem, kteří se zapojili do přípravy a realizace této oslavy.

→ Více fotografií z dětského dne naleznete ve fotogalerii ←