Celoroční projekt Rok-škôlkara

V průběhu celého školního roku 2020/2021 nás budou doprovázet společné aktivity v celoročním projektu s názvem Rok-škôlkara. Rok škôlkara v pohraničí, projekt byl schválený na základě žádosti o poskytnutí nenávratného finančního příspěvku z Fondu malých projektů v operačním programu Interreg V-A Slovenska republika – Česka republika.

Na tomto projektu spolupracujeme se Slovenskou mateřskou školou Požiarna 1292/11 v Púchove.

Projekt je zaměřený na spolupráci mezi občany a institucemi, a to konkrétně mezi mateřskými školami v pohraničí. V rámci projektu budou zakoupené interaktivní panely s příslušenstvím pro vytvoření informačního kanálu. Budou využívány s cílem upevnit pouta mezi dětmi v obou mateřských školách. Nově vzniklé partnerství bude posílení exkurzí dětí a rodičů města Púchov a naší mateřskou školou.

CÍL MĚSÍCE: podpora adaptace dětí v mateřské škol, vzájemné poznávání, představení mateřské školy pomocí fotografie, videí, kreseb a závěrečné prezentace.

ZDE PŘIKLÁDÁME PREZENTACE ZPRACOVANÉ NA DANÉ TÉMA

MĚSÍC DUBEN: