VE STŘEDU 6. listopadu 2019 BUDE MŠ UZAVŘENÁ

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že se naše škola připojuje ke stávce, kterou vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství na středu 6. listopadu 2019V tento den bude naše škola i mateřská škola (včetně školní družiny) uzavřena.

Vláda svým jednáním nepřispívá k důstojnému postavení zaměstnanců ve školství. Ministr školství několikrát v průběhu roku 2019 změnil svůj postoj ke zvyšování platů pedagogických i nepedagogických zaměstnanců, ani v jednom případě však ne k lepšímu. Jde však také o celkový postoj celé společnosti k problematice školství. Veřejnosti je vždy prezentováno něco, co pak neodpovídá realitě. Stávkou chceme ukázat vládě, že s tímto způsobem jednání politicky odpovědných osob nesouhlasíme. Jde nám o prestiž a důstojné postavení učitelského povolání.

ZO ČMOS PŠ Základní školy a Mateřské školy Želechovice nad Dřevnicí, příspěvkové organizace