Také bojujete s teplotou?

Teploměry FeverMates

Jde o inovativní teploměr ve formě nalepovacích indikátorů, který vám umožňuje vizuálně monitorovat teplotu dítěte po celých 48 hodin. Teplotu dítěte tak můžete mít pod kontrolou a bez zbytečného stresu.
Teploměry obsahují bezpečnou formu lepidla chirurgické kvality, která nepoškozuje ani nedráždí pokožku vašeho dítěte. Toto lepidlo se běžně používá v nemocnicích či v jiných zdravotnických zařízeních.

Chladící náplasti FeverMates

Vysoká horečka vaše dítě přehřívá a kromě jiných příznaků se může začít potit. Uklidňující a chladící náplasti poskytují vašemu dítěti ochlazení, které v dané chvíli potřebuje nejvíce.
Náplast neobsahuje žádné léčivo a neléčí onemocnění dítěte. Naproti tomu je však vhodným doplňkem při léčení choroby způsobené vysokou horečnou tak, že dítěti pomáhá překonat teplotu rychleji a lehčeji.