Ježíškova pošta

Ježíškova pošta letos úřaduje už po sedmadvacáté - 2020 - Česká pošta

To, že na Božím Daru bydlí Ježíšek a vyřizuje zde svou poštu možná mnoho dětí ani jejich rodičů neví. Nejlepší na tom je, že děti nemusí čekat na Vánoce a mohou se „setkat“ s Ježíškem hned na několika místech po celý rok. Mohou se vydat po stopách Ježíška.

Menší i větší se mohou vydat po Ježíškově cestě, je to cesta plná her a úkolů. Součástí Ježíškovy cesty je Ježíškova schránka, kam se může vhodit pohled, dopis nebo přání.  Pokud nemáte cestu na Boží Dar, to vůbec nevadí. Pohled, dopis nebo přání, můžete poslat do speciální Ježíškovy schránky. Psaní přijde s příležitostným poštovním razítkem a je ho možné získat od  1.12. – 23.12. 2020.

Více informací, jak dostat pohled od Ježíška najdete zde:

My ve školce také máme speciální schránku pro Ježíška. Děti do schránky hodí své obrázky s tím, co si přejí od Ježíška. Ježíšek určitě si obrázky odnese a dětem přinese pod stromeček to, co si nejvíce přejí.