Šťastné a veselé

16. prosince, těsně před zahájením vánočních svátků, jsme pro děti připravili tradiční sváteční dopoledne v mateřské škole. Společně jsme psali „Dopis Ježíškovi“, vyráběli čertíka, anděla, Mikuláše, zdobili jsme stromeček, povídali jsme si o adventu, poslouchali a zpívali jsme vánoční koledy, četli vánoční pohádky a vyzkoušeli i vánoční tradice. Například rozkrajování jablíčka, házení botou, zpívání koled, ale i rozbalování dárečků.

Každá třída měla nachystané malé pohoštění včetně sladkého překvapení, po kterém jsme čekali na příchod Ježíška. Zazvonil zvoneček a došlo i na rozbalování dárečků. Vánoční den v mateřské škole se opravdu vydařil a byl tím pravým naladěním sváteční pohody před vánočními svátky.

1. Třída Opiček

3. Třída Tygříků