Pohádky na dobrou noc

Měsíc březen byl dříve označován jako Měsíc knihy. V roce 2010 byl vyhlášen nultý ročník akce Březen – měsíc čtenářů. Můžeme se tak často setkat s různými akcemi knihoven. Bohužel, naše školka je zavřená, a tak si s dětmi na toto téma nemůžeme povídat, tancovat na písničky z pohádek a hrát pohádkové hry. Proto jsme se rozhodli, že pro děti nachystáme týden pohádek. Co to znamená? Pohádky přineseme k Vám domů! Každý den, po dobu jednoho týdne, pošleme pohádku na vaše e-maily. Na první pohádku se můžete těšit 29. března v podvečer.

  1. pohádka Jak babička s vnučkou zabloudily v lese zde
  2. pohádka O Červené Karkulce zde
  3. pohádka O přátelství zde
  4. pohádka O Smolíčkovi Pacholíčkovi zde
  5. pohádka O pejskovi a kočičce zde
  6. Vodníkova láska zde
  7. O veverce Leontýnce zde
  8. O panence, která tence plakala zde
  9. O sově, která chtěla zpívat zde
  10. Čarodějnice Bordelína zde