Čarodějnický okruh

Dobrý den, milí rodiče a děťátka,
ve čtvrtek 6.5. 2021 jsme si pro Vás připravili další dobrodružství v okolí školky. Minulý týden nás ve školce navštívila ČARODEJNICE BORDELÍNA a oslavili jsme čarodejnický rej. Protože se ho ale nemohly zúčastnit všechny děti, tak jsme se rozhodli, že hry a čarování přesuneme na zahradu pro ty děti, které ještě stále navštěvovat školku nemohou. 

Na ČARODEJNICKÉM OKRUHU najdete spoustu dobrodružství, které v krátkosti můžete vidět na videu níže 🙂

 Čarodejnice nám každý rok zakončují nejen měsíc duben, ale také se touto tradicí oslavuje konec zimy! A naopak na oslavu jara a ochranu všeho zeleného, stavíme 1.května májku, která se vždy pyšní barevným zdobením.My jsme si takovou májku postavili i na školkové zahradě, ale ZATÍM ještě není ozdobená, a proto Vás tímto zveme, abyste si přišli nejen užít ČARODEJNICKÝ OKRUH, ale také si ozdobit naši MÁJKU.

Určitě budeme rády i za fotečky nebo videa. 🙏❤️
S pozdravem krásného dnecelý kolektiv MŠ 🤩