Závěrečné focení tříd

Ve středu 26.5. 2021 proběhne skupinové focení tříd a tablové focení předškolních dětí (lze vyfotit i skupinky dětí). Za příznivého počasí se budeme fotit na naší zahradě 🌼 v dopoledních hodinách.

Vyfotí nás naše oblíbená fotografka 📸 Lenka Kuželová.

Tablo předškolních dětí: Vzhledem k vysokému počtu předškolních dětí budeme mít letos tabla dvě.

Jedno společné tablo budeme instalovat v místní pekárně pod kostelem. Prosíme všechny předškolní děti, (včetně těch, kteří neodchází do školy, ale pokračují do přípravné třídy, ty se budou fotit také) přineste si černé kalhoty nebo legíny, tričko budou mít děti jednotné – školkové.

Druhé tablo bude na vstupních dveřích do atria, kterými přes rok chodily převážně děti z Veverek. Na toto focení si opět všechny předškolní děti přinesou: holčičky hezké šatičky a kluci košili s kalhotami (barvy libovolné).
Děkujeme.

Skupinová fotografie – 30Kč 13×18