Prázdninový provoz

Krásný dobrý den,  konec školního roku se nám blíží a s tím i prázdninový provoz.

POZOR už od příštího týdne ve čtvrtek 1.7. 2021.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ  6:30 – 16:00.

Slučovací třída bude stejná – třída Tygříků. Z této třídy si paní učitelky dětí rozdělí dle nových seznamů.

Děti budou rozdělené do 3 tříd. Pokud víte, že v docházce Vašeho dítěte nastala změna nahlaste prosím ve své třídě. Do konce školního roku vykliďte prosím veškeré poklady nastřádané za celý rok ze skříňky Vašeho dítěte a nechte pouze základní oblečení. U mladších dětí více náhradního. Pyžámka nepotřebujeme, protože v letních horkých dnech je nevyužijeme.

Nové děti pouze na prázdninový provoz a děti ze Třídy Veverek, nebudou využívat šatny a dolní třídu Veverek. Na chodbě za botníčkem budou připravené věšáky na odklad věcí. Byl by dobrý batoh nebo vak do kterého si vloží veškeré potřebné věci.

Pokud se docházka Vašeho dítěte změnila, nahlaste prosím, tyto změny prostřednictvím smsky nebo emailem.

Omlouvání dětí do 7:30h smskou:

• 1. TŘÍDA OPIČKY- 775 410 472
  • 2. TŘÍDA SOVIČKY- 775 779 349