Nedělní výlet na chatu

Paní učitelky z předškolní třídy Veverek připravily pro děti na neděli 27.6.2021 rozloučení na chatě v Lípě. V 11 hodin rodiče děti přivezli na staré letiště v Lípě a odtud už děti s paní učitelkami pokračovali na chatu. Některé děti už na letišti čekaly o půl hodiny dříve, protože se nemohly dočkat. 🙂 Cesta na chatu byla vyznačená fáborky, takže děti přesně věděly kudy jít. U každého fáborku s nadšením plnily připravené úkoly a moc se těšily na bazén, který je čekal na chatě jako překvapení spolu s místním hajným Jakubem a psí kamarádkou Endynkou. Děti byly nadšené! Celý den dováděly v bazénu, soutěžily, hrály si s pejskem, pana hajného se ptaly na různé otázky o lese a také si udělaly oheň, na kterém si opekly špekáčky. Celý den nám počasí moc přálo a všechno vyšlo na jedničku. V 18 hodin jsme se vydali plní dojmů zpět na letiště, do rytmu chůze jsme si zpívali písničky a s dřevěnou medailí na krku jsme hrdě vykračovali naproti svým rodičům, kteří už na nás čekali. Z 22 dětí ze třídy Veverek se zúčastnilo 20. Děkujeme rodičům za hojnou účast.

Byl to nás moc krásný den!

FOTOGRAFIE zde