Karneval u nás ve školce

Konec února je ve znamení karnevalů a maškarních plesů, proto jsme se jako každý rok rozhodli uspořádat karneval i v naší MŠ. V úterý 22. února byly prostory MŠ vyzdobeny balónky, klauny a všemi barvami tak, jak se na pořádný karneval sluší. Děti již při příchodu do školky vítaly paní učitelky v kostýmech a společně jsme obdivovali plno nápaditých a originálních masek. Od rána se v MŠ rejdilo, tancovalo a zpívalo. Pro děti bylo v tělocvičně přichystáno 8 stanovišť, kde se plnily různé úkoly, např. opičí dráha, skládaní puzzle, hod balónky na terč, sbírání jitrnic a koláčků. V každé třídě se konala přehlídka masek, taneční hry a veselí, ale hlavně bylo slyšet plno smíchu a radosti. Samozřejmě nechyběla ani pořádná hostina a na závěr karnevalu děti dostaly drobné dárky a diplomy. Děti byly nadšené a karneval si náramně užily, což bylo také největší odměnou pro paní učitelky.