Odpoledne s babičkou/dědečkem

Dne 13. 10. 2022 se v naší mateřské škole konala velká sláva – babičky a dědečci slavili svůj svátek – Den prarodičů. Třída Soviček, Tygříků a Veverek si tak pro ně nachystala hned několik aktivit – tvoření, vzdělávací aktivity, práci s interaktivní tabulí, ale také zavzpomínaly na staré časy a ukázaly dětem, jak se dříve používal telefon, nebo si mohli odpočinout s dětmi v relaxačním koutku. Jako sladkou tečku si každá třída připravila hned několik štrúdlů, na které si taky sami nasbírali jablíčka v sadu u naší mateřské školy.
Velmi si vážíme tohoto času dětí stráveného s jejich prarodiči a utužováním mezigeneračních vztahů. Chceme děti učit vzájemnému porozumění, respektu a ohleduplnosti ke stáří. Velkou spoustu dětí pak do školky i ze školky prarodiče doprovázejí, proto si taky zaslouží čas věnovaným právě jim.
Moc vám za tento den děkujeme a už se moc těšíme na další.