Halloween u tygříků

Ve středu 2.11. se už od rána do třídy Tygříků scházeli nejrůznější kostlivci, čarodějnice, upíři a další strašidla. Nebylo tomu jen tak, Tygříci tímto oslavovali Halloween, který je původně keltský svátek oslavovaný 31.října. S dětmi jsme tak lépe prožili téma o Halloweenu a jeho rozdílnosti s našimi Dušičkami. Nejdříve ze všeho nás čekala přehlídka na mole, kde se všechny děti předvedly a představily. Následovala písnička o strašidlech a obludách, záživné hry s padákem, tvoření papírových dýní v režii studentek na praxi, hru se začarovanými pohádkami a nakonec jsme si všichni společně zatancovali. Za odměnu si děti odnesly pamětní listy, diplomy a malou sladkou odměnu. Děkujeme všem rodičům za kostýmy a taky za dobroty, které nám donesli. Stejně tak děkujeme studentkám prvního ročníku UTB, které se podílely na programu.