Čarodějnické radovánky

Konec dubna byl pro naše malé čarodějky a čaroděje ve školce plný legrace! Oslavili jsme svátek čarodějnic pestrým programem nabitým kouzelnými aktivitami.

Příprava zázračného lektvaru byla neodmyslitelnou součástí našich radovánek. Děti se s chutí zapojily do vaření kouzelného nápoje z nejrůznějších přísad. Výsledná vůně sice nebyla zrovna nejlíbivější, ale všem to přidalo na kouzelnické důstojnosti.

Pro menší čarodějky byla připravena stezka odvahy, kde mohly předvést svou statečnost při plnění nejrůznějších úkolů – projít poslepu začarovaným lesem, nebo prolézt velkou pavučinou. A pro starší děti jsme měli připravenou čarodějnickou školičku, kde se učily základní čáry a kouzla.

Nakonec se všichni něco nového naučili a čarovný den utekl jako mávnutím kouzelného proutku.