OD 16.3. UZAVÍRÁME NAŠI MATEŘSKOU ŠKOLU

Do odvolání se od 16. 3. 2020 mateřská škola UZAVÍRÁ.
O dalším vývoji Vás budeme informovat emailem a na
webových stránkách (https://www.mszelechovice.cz/).

Úřední hodiny:
PONDĚLÍ a STŘEDU od 10:00 do 15:00
Pokud se do školy potřebujete dostavit v jiný čas, lze si telefonicky domluvit jiný termín (tel.: 778 711 911).

V tuto dobu je možné vyzvednout si potvrzení školy pro uplatnění nároku na ošetřovné při péči o dítě do 10 let. Tento formulář lze zaslat na vyžádání také elektronicky.V žádosti uveďte celé jméno dítěte, třídu a rodné číslo.Pokud se do školy potřebujete dostavit v jiný čas, lze si telefonicky domluvit náhradní termín. Prosíme o sledování aktuálních informací o vývoji epidemiologické situace na webových stránkách školy a příslušných úřadů.

Děkujeme ♥
Mateřská škola Želechovice nad Dřevnicí.