Divadlo mrože Ambrože

Ve středu 9.6., k nám do mateřské školy zavítalo Divadlo mrože Ambrože. Představení to bylo speciální, protože děti neseděly na svých místech, jak to bývá zvykem, ale chodily k připraveným stanovištím. Děti se seznámily s Bacilem, medvědem a mrožem Ambrožem.

U prvního stanoviště děti poskládaly bacila, děti si pomáhaly a radily, spolupráce jim šla na jedničku

U dalšího stanoviště, se děti seznámily s Bacilem, který je rád nemocný, protože zůstává rád doma. Bacil ukázal dětem, jak si správně umývat ruce.

Mrož Ambrož ukázal dětem své zkažené zuby a nakonec sám uznal, že je důležité si zuby pravidelně čistit. Poté děti potkaly medvěda, který se vydal pro med.

Na závěr si děti pořádně zacvičily, protože je ve zdravém těle zdravý duch Děti dostaly od mrože Ambrože masky, které si děti samy vystříhaly a vykreslily.