Den otevřených dveří

Už jsme nemohli dospat! Přípravy jsme nepodcenili a pro naše nové děti jsme si připravili dopolední aktivity. Nové děti a jejich rodiče vítal klaun a pohádková postava Minnie.

Ve třídě Opiček byly připravené krásné hračky, při přesunu do dalších tříd, děti zdolávaly překážky, které byly rozmístěné po celé chodbě, kdo zdárně vše zdolal, došel až do třídy Tygříků, kde bylo malé kino, ve kterém se pouštěly naše videa z celého školního roku. Na školní zahradě jsme prohlídku školky zakončili velkou diskotékou i s dětmi ze školky, kdo měl chuť namaloval obrázek na náš chodník, tento obrázek nám dělal na chodníku radost ještě několik dnů.

Děkujeme za účast a krásné společné dopoledne. Ti, kteří tento den promeškali se mohou podívat jak jsme si to náramně všichni užili.