Podzimní slavnost na zahradě MŠ

Krásný dobrý den,
bohužel, ani tento týden nám počasí nepřeje 🌧.  Akci už přesouvat nebudeme a zrealizujeme ji ve vnitřních prostorách mateřské školy.

V odpoledních hodinách od středy 29.9.2021 budou na chodbě připravené pro děti hravé úkoly. Za jejich splnění obdrží odměnku v podobě medaile 🥇.

Protože není doporučené MŠMT organizovat společné aktivity ve vnitřních prostorách, úkoly si děti mohou plnit při příchodu nebo odchodu z MŠ až do konce příštího týdne.
Nebojte, nepřijdete ani o soutěžení 🏆.

VYHLAŠUJEME VÝZVU, DO KTERÉ SE MŮŽETE ZAPOJIT S PODZIMNÍM VÝROBKEM ✂️, OBRÁZKEM 🎨, ČI POKRMEM z podzimních plodů 🍎🍐🥕.

Svá díla můžete také nosit až do pátku 8.10.2021.Nezapomeňte nám posílat fotky 📸, jak si s dětmi toto tvoření užíváte 💖 a výrobek si prosím podepište.

Mockrát Vám děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás,
Vaše mateřská škola Želechovice nad Dřevnicí