Dobrodružná cesta za dinosaury

S dětmi máme za sebou týdenní dobrodružnou cestu za dinosaury. Dozvěděli jsme se o legendě, která vypráví, že nedaleko naší školky je schované prastaré dinosauří vejce. Nemohli jsme se dočkat, až ho najdeme. Cesta ovšem nebyla vůbec jednoduchá, na děti čekala spousta překážek a úkolů, které samozřejmě skvěle zvládly. O vajíčko jsme se hezky starali a postavili mu hnízdo na míru. Také jsme se dozvěděli, jak je náročné být paleontologem, ale i přesto jsme dokázali vykopat celou kostru dinosaura. A představte si, z toho našeho vajíčka se vážně vylíhnul dinosaurus! V pátek ráno jsme totiž našli už jen prázdnou skořápku. Když jsme se dinosaura snažili vystopovat, objevili jsme místo něj dopis na rozloučenou a drobnou odměnu.