Dino dobrodružství ve Vyškově s našimi malými palaeontology! 

Tuto středu 5.6. jsme se s dětmi z Veverek a Tygříků vydali na vzrušující výlet do DinoParku ve Vyškově. Cesta začala jízdou vláčkem, který děti nadchl a zavedl je přímo do světa pravěkých tvorů. Malí dobrodruzi měli možnost vidět různé druhy dinosaurů v životní velikosti, což je nejen pobavilo, ale také poučilo o dávné historii naší planety.

Po fascinující prohlídce DinoParkem následovala návštěva zoo, kde se děti seznámily s hospodářskými a užitkovými zvířaty. Zážitek byl pro ně velmi obohacující a pomohl jim lépe pochopit, jaká zvířata žijí na farmě a jaký je jejich význam.

Celý den byl plný radosti, smíchu a nových zážitků. Děti se vrátily domů s úsměvem na tváři a spoustou zážitků.

O tomto výletě a dalších aktivitách se můžete také dočíst na stránkách naší školy.