Nedoklubko

Děti z tříd Tygříků a Veverek se s nadšením zapojily do charitativní akce Nedoklubko ve Zlíně. Děti vytvořily medaile pro účastníky programu „Běh a procházka pro miminka do dlaně,“ který se konal 5. května ve Zlíně. Tato akce byla zaměřena na podporu předčasně narozených dětí a jejich rodin.

Dne 29. května nás ve školce navštívila paní Radka Divoká z organizace Nedoklubko, aby dětem poděkovala. Děti měly možnost se ptát na vše, co je zajímalo. Největším zážitkem bylo pečování o malé miminko, přebalování, poslouchání srdíčka, píchání injekce, zalepení ručičky nebo nožičky.

Děti za odměnu dostaly háčkované chobotničky, které představují symbol organizace a spolešně mají za cíl pomáhat předčasně narozeným miminkům.